خرید سرور

سرور مجازی یا VPS چیست؟
چندین نوع از سرور وجود دارد و محبوب ترین نوع از انواع سرورها، سرور مجازی می باشد که به آن vps هم گفته می شود.vps مخفف کلمات virtual private server است و به معنای سرور مجازی خصوصی می باشد و این نوع سرور از سرورهای اختصاصی حاصل می شوند که توسط نرم افزارهای مخصوصی پارتیشن بندی شده اند و هر قسمت آن به یک منظور و برای یک کاربر به کار می رود.به عبارت دیگر، سرورهای اختصاصی با استفاده از نرم افزارهای مجازی سازی به چندین سرور مجازی تقسیم می شوند و برای کاربردهای مختلفی به کار می روند.مزایای سرور مجازی چیست؟
استفاده از سرورهای مجازی مزایای متعددی دارد و به دلیل همین مزایا، سرورهای مجازی این قدر محبوب هستند.مزایای استفاده از VPS ها
مزایای استفاده از سرورهای مجازی

سرورهای مجازی خصوصی را می توان خیلی سریع راه اندازی کرد.
این نوع از سرورها قیمت پایین تری نسبت به سرورهای اختصاصی نیاز دارند و می توان از امکانات یک سرور کامل با هزینه کمتری نسبت به سرور اختصاصی خرید سرور استفاده کرد.
سرورهای مجازی دارای انعطاف خوبی می باشند و به راحتی می توان از سرورهای اشتراکی به سرورهای مجازی مهاجرت کرد و یا سرور مجازی خود را به سرور اختصاصی ارتقا داد.
سرورهای مجازی دارای امنیت بسیار مناسبی می باشند و سایتی که از سرور مجازی استفاده می کند، توسط دیگر وب سایت ها تحت تاثیر قرار نمی گیرد و امنیت آن به خطر انداخته نمی شود.
می توان ماژول های مختلفی روی سرور مجازی نصب کرد و در صورتی که به آن ها نیاز نداشته باشید، می توانید به آسانی آن ها را حذف کنید.
هر سایت موجود در سرور مجازی، پنل اختصاصی خود را دارد و به آسانی می توانید آن را مدیریت کنید.


نکاتی که در خرید خرید سرور باید در نظر بگیرید
بسته به نوع خرید سرور hp وب سایت و امکاناتی که نیاز دارید ممکن است به نوعی خاص از سرورهای نیاز داشته باشید. یک سری از نکات وجود دارد که لازم است قبل از خرید سرور مجازی آن ها را مدنظر قرار دهید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “خرید سرور”

Leave a Reply

Gravatar